ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ocak 2013 Perşembe 14:14

Durmuş Zor, ÜTSO'ya adaylığını açıkladı

Durmuş Zor, ÜTSOya adaylığını açıkladı


Ordu'nun Ünye ilçesinde Yeni Sürücü Kursu Müdürü Durmuş Zor, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ÜTSO) 16 Şubat 2013 tarihinde yapılacak olan seçimlerinde adaylığını açıkladı.

İskele Restoran’da gazetecilerle bir araya gelen Durmuş Zor, Ünye’nin 1 numaralı sivil toplum örgütünün hiç kimsenin tapulu malı olmadığını belirterek, "Üyelerimiz ve toplumumuz bizim yaptığımız duyuruya da duyarsız kalmadılar. Bizim yanımızda ciddi derecede yer aldılar. Bizler yüksek bir oyla seçimleri almaya namzet, toplumun her kesiminden temsilci alarak meclisimizi oluşturmaya çalışıyoruz. Bizim 25 tane meclis üyemiz, onun 3 katı civarında da komisyonlar ve diğer üyelerimiz tespit edilecektir. Onun için kısa sürede arzu edilen verimde ve iddia sahibi bir gurup olarak hemen listenizi iki gün içinde hazırlayın demek çok sağlıklı değildir. Biz sağlıklı olan yolu takip ediyoruz.” dedi.

ÖNEMLİ OLAN GÖNÜL KAPILARINI AÇMAKTIR

Seçimlerin herkes için hayırlı olmasını dileyen Zor, “Benim ekibimde kimse kapı eli olmayacak. Baktığı zaman şunu görecek. Bu insanlar gönül eridir. Eğer biz sadece kapıları açıp içeriye gireceksek evet, onu başarırız. Yani biz esnafı evleri gezeriz kapıları açarız. Önemli olan gönülleri açmaktır. Biz gönüllere gireceğiz. Oylarını aldıktan sonra da onları gönül destekleriyle birlikte çok daha güzel Ticaret ve Sanayi Odası’na ve onun üyelerine hizmet vermiş olacağız. Bu oda bölgemizde birliğin berberliğin kardeşliğin sembolü haline gelecek ve insanlarımız çekişmekten birbirlerini iteleyip kakalamaktan vazgeçecekler, herkes haddini ve hududunu bilecek. Seçimimizin hem bölgemiz insanı için hem diğer adaylarımız için hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER