ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Temmuz 2013 Salı 23:08

Dünya şampiyonu sporcumuza büyük tezgah!

Dünya şampiyonu sporcumuza büyük tezgah!

Gezi Parkı olaylarına ilişkin attığı tweet birileri tarafından değiştirilen ünlü sporcu hukuk savaşı başlatacak.


Olimpiyat üçüncüsü, Dünya, Avrupa ve Akdeniz şampiyonu sporcumuz Rıza Kayaalp'in ceza alması için büyük bir tezgah oynanıyor.

Haber7'den Mehmet Küçükkahveci'nin haberine göre,  Gezi olaylarında attığı tweeti çarpıtılan Olimpiyat üçüncüsü, Dünya, Avrupa ve Akdeniz şampiyonu sporcumuz Rıza Kayaalp'in üstünde büyük bir tezgah oynanıyor.

Attığı 'twett'i değiştirip eklemeler yapan yurtdışı kaynaklı bir grup, Rıza Kayaalp'in ceza alması için büyük kampanya başlattı.

'ÇAPULCU' DEDİ, 'KÖPEK'E ÇEVİRDİLER!

Gezi parkı eylemlerinde, Milli güreşçimiz yakıp yıkan ortalığı savaş alanına çeviren protestocular için 'Allah belanızı versin eylemci çapulcuları.' diye tweet attı. Yurt dışı kaynaklı bir grup ise bu tweeti ' ‘Bunlar Ermeni ve Yunan köpekleri'ye çevirerek, Rıza Kayaalp, Akdeniz Oyunları açılış töreninde kafilenin önünde Türk bayrağını taşıdı. diyerek ULUSLARARASI Olimpiyat Komitesi (IOC) ile Uluslararası Güreş Birliği (FILA)'ya ceza alması için şikayette bulundu.

'BU TEZGAHA DÜŞMEYECEĞİM'

Kayalp, ''Aslında şu anda bu konularla ilgili çok konuşmak istemiyorum. Yurtdışı kaynaklı bir grup ceza almam için yalan asparagas haberler yapıyor. Çok konuşmak istemiyorum, konuştuğm zaman sözlerim çarpıtılıyor. Akdeniz Oyunları'nda bayrağı taşıyan sporcu olduğum için ön plandayım ama ben bu tezgaha düşmeyeceğim. Gerekirse hukuki işlemler başlatacağım. Gerekirse ilerde daha detaylı bir açıklama yaparım'' ifadelerini kullandı.  

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER