ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 21:54

DSİ’ye ait su kanalının etrafı tel örgülerle çevrildi

DSİye ait su kanalının etrafı tel örgülerle çevrildi


Manisa Belediyesi, Turgut Özal Mahallesi’nde çocuklar için büyük tehlike arz eden DSİ’ye ait su kanalının etrafını tel örgülerle çevirdi. Ayrıca kanal boyu uzanan yolun asfaltlaması da yapıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Cem Çöllü yapılan çalışmaları inceledi. Çöllü’ye Turgut Özal Mahalle Muhtarı İsmet Bakşi de eşlik etti. Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün göreve geldiği günden bu yana halkla iç içe olduğunu ifade eden Çöllü, “Turgut Özal Mahalle muhtarımız ve vatandaşlar mahallelerimizin sorunlarını yerinde dinleyen Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’den, bu kanalın etrafının kapatılması noktasında talepte bulunmuştu. Sayın başkanımızın talimatları doğrultusunda özellikle çocuklar için büyük tehlike arz eden kanalın etrafını kısa sürede kapattık. Ayrıca asfaltlama ve bordür çalışmalarıyla mahallemize yeni bir bulvar kazandırmış oldu. Mahallemize hayırlı olsun.” dedi.

Turgut Özal Mahalle Muhtarı İsmet Bakşi, kanalın çocuklar için çok tehlikeli oluşturmasının yanında kanal yanından geçen yolunda daha önce berbat bir durumda olduğunu söyledi. Bakşi, “Özellikle bu kanalın etrafının çevrilmesi çocuklarımızın boğulma riskini ortadan kaldırdı. Mahallemizin en büyük sorunu şu anda çöp sorunudur. Başkanımızın bununla ilgili de attığı adımları yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz.” açıklamasında bulundu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER