ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 17:38

Döngeloğlu, açıkhava tiyatrosunda konferans verdi

Döngeloğlu, açıkhava tiyatrosunda konferans verdi


ANTALYA (CİHAN)- Antalya Kepez Belediyesi Arif Nihat Asya Açıkhava Tiyatrosu, İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu’nun ‘Peygamberimizin Sevgi Dili’ konulu konferansıyla yeni sezona merhaba dedi.

İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu, geçtiğimiz aylarda Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde (EBKM) verdiği konferans ile büyük ilgi görmüş salon, merdivenler de dahil tamamen dolmuştu. O gün Ömer Döngeloğlu’nu daha geniş bir alanda ağırlayacaklarının sözünü veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Arif Nihat Asya Açıkhava Tiyatrosu’nda İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu’nu ikinci kez Antalyalılarla buluşturdu.

    Döngeloğlu’nu 4 bine yakın vatandaş izledi. “Müslümanlıkta kadın sultandır.” sözleriyle konuşmasına başlayan Ömer Döngeloğlu ise konferansında kız çocuklarının dinimizdeki yeri ve önemine değindi. 7’den 70’e yüzlerce insanın izlediği konferansın sonunda sahneye çıkan Kepez Belediye Başkan Vekili Serhat Demir, 3 bin kişi kapasiteli Arif Nihat Asya Açıkhava Tiyatrosu’nda bugün konferansı, bir kısmı koridor merdivenlerinde, bir kısmı da alanın dışında olmak üzere yaklaşık 4 bin kişinin izlediğini ifade etti.

    Arif Nihat Asya Açıkhava Tiyatrosu’nun böylesi muhteşem bir konferansla sezona merhaba dediğini dile getiren Serhat Demir, daha sonra Ömer Döngeloğlu’na çiçek takdim ederek konferansı için teşekkür etti.


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER