ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Rüzgarlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Kasım 2012 Pazartesi 16:06

Diyarbakır'da beden dili semineri


Beden dili eğitimi uzmanı İlhan Doğan, Diyarbakır İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde beden dili ve düşünce okuma teknikleri konusunda eğitim semineri verdi.

İlköğretim çağındaki çocuklara özel bir eğitim veren beden dili uzmanı 'Riccon' lakaplı İlhan Doğan, Diyarbakır'daki çocuklarla bir araya geldiği için dolayı mutlu olduğunu söyledi.

İsviçre'den Diyarbakır'a çocuklara eğitim vermek amacıyla geldiğini dile getiren Doğan, çocuklara beden dili konusunda seminer düzenlediklerini kaydetti. Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet Ali Koçkaya'ya organizasyondan dolayı teşekkür eden Doğan, "Çünkü çocuklar, geleceklerimizdir. Bizler onlara doğru eğitimi verirsek gelecek daha da güzel olacak." dedi.

Dicle Üniversitesi'nde de 'Düşünce Okuma Teknikleri' konulu bir seminer vereceğini kaydeden Doğan, Diyarbakır'dan aldığı enerjinin kendisine müthiş bir güç verdiğini söyledi.

Sihirlifilm'in yapımcısı Sevinç Gül Akdere ise Diyarbakır için bir çok projelerinin olduğunu, ilk projenin bu eğitim seminerleri olduğunu dile getirdi. Nisan ayında Diyarbakır'da 'Sevgi Taşı' isimli bir sinema filmi yapacaklarını ve bu konuda tüm çalışmaların sonuna gelindiğini dile getiren Akdere, Sevgi Taşı filminin tamamıyla Diyarbakır'ın tanıtımına yönelik bir film olduğunu belirtti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER