ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Aralık 2012 Pazar 11:20

Diyarbakır polisinden nefes kesen takip

Diyarbakır polisinden nefes kesen takip


Diyarbakır’da polis ekipleri, bir otomobilin, kontrol noktasında uyarılara rağmen durmadan kaçması üzerine alarma geçti. Güvenlik güçlerinin, dün gece 21.00’den sabah 03.00’e yaptığı çalışmalar sonuç verdi. Diyarbakır’ın Hani ilçesinde yakalanan araçta 107 kilogram kubar esrar ele geçirildi.

Diyarbakır Valiliği'nce yapılan açıklamada, Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Hani İlçe Emniyet Amirliği ekiplerinin düzenli olarak yaptığı yol kontrollerinde, bir aracın tüm ikazlara rağmen durmadan kaçtığı belirtildi. Terör, asayiş ve uyuşturucu madde kaçakçılığına yönelik oluşturulan uygulama noktasından kaçan aracın yakalanması için güvenlik güçlerinin alarma geçtiği vurgulandı.

Açıklamada, “Hızlı bir şekilde saat 21.00’de Hani ilçesi şehir merkezine kaçan bir araç, güvenlik birimlerimiz tarafından gece boyu süren ısrarlı çalışmalar neticesinde saat 03.00 sıralarında yakalanmıştı. Yakalanan araç içerisinde 107 kilogram kubar esrar ele geçirilmiş, söz konusu olaylarla ilgili tahkikata başlanmış olup, konu adli makamlara sevk edilmiştir.” denildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER