ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Şubat 2014 Cumartesi 12:11

Dikkat! Kaldırımda kanalizasyon çukuru var

Dikkat! Kaldırımda kanalizasyon çukuru var


Büyük Birlik Partisi (BBP) Nilüfer İlçe Sekreteri Şenol Şentürken, Küçük Sanayi Sitesi Nilüfer Caddesi’nde kaldırımda bulunan kanalizasyon çukuruna düştü. Olaydan yara almadan kurtulan Şentürken, uyarı tabelası bile asılmamasını sorumsuzluk olarak nitelendirdi.

Şenol Şentürken Nilüfer Caddesi üzerinde üzeri açıkta bırakılmış olan kanalizasyon çukurunun insan hayatını tehlikeye attığını söyledi. Kendisinin bu çukura düştüğünü ifade eden Şentürken, “İnsanların hayatının bu kadar ucuz olduğunu şimdi fark ettim. Madem burasını yapıyorsunuz, uyarı tabelası koymuyorsunuz ve hangi mantıkla burasının açık bırakıldığını anlayabilmiş değilim. Etrafımıza baktığımız zaman, belediyeler yer altına yeni çöp konteynerleri yapıyor, bakıyorum hepsinin açık ve etrafına hiçbir uyarı tabelaları koymuyorlar, çocuklarımız okullara gidiyor, bu çukurlara düşmemesi elde bile değil.” şeklinde tepkisini dile getirdi.

Çukurun uzun süredir üstü açık bırakıldığını kaydeden Şentürken şikayetlere rağmen yetkililerin çukurun üzerini kapatmadığını anlatırken, “Kanalizasyon borusunun içinde farelerin cirit attığına şahit oldum. Burası hem insan sağlığı açısından, hem insan hayatı açısından tehlike arz ediyor.” ifadesini kullandı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER