ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 16:48

Devlet hastanesine cihaz yardımı

Devlet hastanesine cihaz yardımı


Türk Kızılayı, kuruluşunun 145. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Sinop Atatürk Devlet Hastanesi'ne cihaz yardımı yaptı.

Sinop Kızılay Şubesine bir medikal firması tarafından hibe edilen göz hastalıkları ameliyatı için kullanılan fako cihazı, Sinop Atatürk Devlet Hastanesi yöneticisi Dr. Bekir Eser’e Kızılay yönetimi tarafından teslim edildi. Teslim töreninde konuşan Sinop Kızılay Şube Başkanı Mustafa Korucuoğlu, devlet hastanesinin ihtiyacı olan bu cihazı Sinoplu hemşehrilerinin sağlık hizmetinde kullanılacak olmasından dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını belirtti. Korucuoğlu, Sinop Kızılay Şubesine fako cihazını bağışlayan medikal firması ve yöneticilerine tüm Sinoplular adına teşekkür etti.

Göz ameliyatlarında kullanılan fako cihazının hastanelerine bağışlanması ve böyle bir hayırlı bir faaliyette bulunmalarından ötürü Sinop Kızılay Şube yönetimine takdirlerini sunduklarını söyleyen Sinop Atatürk Devlet Hastanesi yöneticisi Dr.Bekir Eser bağışlanan cihazın ameliyathaneye monte edildiğini ifade etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER