ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Aralık 2013 Pazar 10:59

Dev ekrandan sürpriz evlenme teklifi


Samsun'da yaşayan İsmail Yazıcı, kent meydanındaki dev ekrana yansıtılan ve "Aysel saa deyirum, benumle evlenur musun" ifadelerini içeren yazıların da yer aldığı görüntülerle kız arkadaşı Aysel Kılıç'a evlenme teklifinde bulundu.
Mimarlık şirketinde tekniker olarak çalışan İsmail Yazıcı (26), kendisiyle aynı iş yerinde çalışan kız arkadaşı Aysel Kılıç'a (25) Cumhuriyet Meydanı'ndaki dev ekran aracılığıyla evlenme teklif etti.
Kız arkadaşıyla ekranın bulunduğu meydanda buluşmak üzere sözleşen Yazıcı, dev ekranın yetkilileriyle irtibata geçti. Hazırladığı görüntüleri ekranın yetkililerine veren Yazıcı, daha sonra sözleştikleri saatte meydana gelen kız arkadaşıyla ona gözükmeden telefonla konuşmaya başladı. Bu sırada, dev ekrana verilen görüntülerde, "Aysel saa deyirum, benumle evlenur musun" sözlerinin de yer aldığı çiftin fotoğrafları belirdi.
Bu görüntülerle büyük şaşkınlık yaşayan Kılıç'a, kemancı eşliğinde yanına gelen Yazıcı bir buket çiçekle evlenme teklifinde bulundu. Teklifi kabul eden Aysel Kılıç'ın parmağına erkek arkadaşı yüzük taktı.
İsmail Yazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, uzun süredir kız arkadaşına farklı bir şekilde evlenme teklifinde bulunmak istediğini söyledi.
"Bu fikrin bir kısımını rüyamda gördüm" diyen Yazıcı, "Bir kısmı da arkadaşlarımın yardımıyla oldu. Bunu bir ay gibi bir süre zarfında tamamladık. Hatta bir haftadan beri saat ikide, üçte eve gidiyorum. En sonunda da böyle bir mutlu durum oldu" ifadelerini kullandı.
Aysel Kılıç ise çok şaşırdığını dile getirdi.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER