ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Aralık 2012 Salı 00:23

Destici taburcu oluyor


BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, sağlık durumunun iyi olduğunu, taburcu olmayı beklediğini söyledi.

AK Parti Genel Başkan yardımcıları Mehmet Ali Şahin ve Salih Kapusuz, Destici'yi, geçirdiği trafik kazasının ardından tedavi gördüğü Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ziyaret etti.

Destici, ziyarette, kazanın, şoförünün kullandığı aracıyla bu sabah bir televizyon programına katılmak üzere seyrettiği sırada, GATA kavşağında meydana geldiğini söyledi.

Kazadan hemen önce bilgisayarında gündem başlıklarını kontrol ettiğini belirten Destici, ''Şoförümün ve korumamın paniklediğini görünce bir şeyler olduğunu anladım. Araba önümüze aniden çıktı. Biz yolda ilerlerken o aniden sola dönmeye çalıştı. Çarpışma sonrası kafamı pencereye çarptım. Araba orta refüje çıkınca kafamı bu kez tavana çarptım. Araç daha sonra direğe çarparak durdu'' dedi.

Kaza sonrası kafasındaki kanama nedeniyle GATA'ya kaldırıldığını hatırlatan Destici, yapılan ilk müdahale sonrası kanamanın durdurulması üzerine Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildiğini dile getirdi.

Hastanede kendisiyle yakından ilgilenildiğine değinen Destici, ''Allah'a şükür iyiyiz, her şey normal, inşallah yarın taburcu olacağız'' diye konuştu.

Destici, geçen haftaki Gazze ziyareti sırasında, içinde bulunduğu konvoydaki bir aracın kuma saplanması nedeniyle zor anlar yaşadıklarını da kaydetti.

Şahin de Destici'ye partisi adına ''Geçmiş olsun'' dileğinde bulunarak, ''Bu tür olaylar insanın başına geliyor. Araba için 'Altından yel geçiyor. Allah kaza bela vermesin' derler'' ifadesini kullandı.

Ziyaret sonrası hastaneden ayrılırken gazetecilere açıklama yapan Şahin, Destici'nin en kısa zamanda normal yaşamına dönmesi temennisinde bulundu.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER