ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Şubat 2013 Perşembe 16:50

Dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi


Türkiye ve Bitlis genelinde yapılan deneme sınavlarında dereceye giren Hikmet Kiler Fen Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü M. Emin Korkmaz tarafından ödüllendirildi.

Dereceye giren öğrencileri makamında kabul eden Milli Eğitim Müdürü Korkmaz, başarılarından dolayı öğrencileri tebrik etti. Öğrencilerin başarılarına başarı katmaları için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını belirten Korkmaz, “Öğrencilerimizin Türkiye geneli ve Bitlis genelinde yapılan deneme sınavlarında dereceye girmeleri bizleri son derece mutlu etmiştir. İnşallah ilimiz bundan sonraki süreçlerde de hep bu başarılarla anılacaktır. Biz öğrencilerimizin başarılı olmaları için gerekli tüm zemini hazırlıyoruz. Öğrencilerimiz de gayretleriyle inşallah son 2 yıldır yakaladığımız başarı zincirine daha nice halkalar ekleyeceğiz.” diye konuştu.

Bitlis Hikmet Kiler Fen Lisesi Okul Müdürü Erol Birişik ise Korkmaz’a tebriklerinden ötürü teşekkür etti.
Öğrencilerin sınavlarda başarılı olmaları için okul yönetimi ve öğretmen kadrosuyla birlikte ellerinden geleni yaptıklarını aktaran okul müdürü Birişik, “Öğrencilerimizin her biri sınavlarda ayrı başarılara imza attılar. Gerek Türkiye sıralamasında gerekse Bitlis sıralamasında önemli puanlar aldılar. İnşallah üniversite sınavlarında da aynı başarıyı arttırarak yansıtırlar ve çok iyi bölümlere yerleşirler.” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Milli Eğitim Müdürü Emin Korkmaz, dereceye giren öğrencileri çeşitli hediyelerle ödüllendirdi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER