ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mayıs 2013 Pazartesi 14:33

Denizde boğulan iki genç toprağa verildi

Denizde boğulan iki genç toprağa verildi


 İzmir’in Seferihisar ilçesinde, yüzmek için girdikleri denizde boğularak can veren 16 yaşındaki Hasan Göktaş ve 15 yaşındaki Suat Göksu toprağa verildi.

Olay, Ürkmez İpekkum sahillerinde, dün saat 11.00 sıralarında meydana geldi. İzmir’den İpekkum sahiline giden Göksu ve Göktaş’ın da aralarında bulunduğu arkadaş grubu yüzmeye başladı. Kıyıdan 250 metre açılan Göksu ve Göktaş'ın aniden çırpınmaya başladığını gören arkadaşları yardım çağırdı. Bunun üzerine olay yerine ulaşan bir tekne, sudaki iki arkadaşı çıkardı. Kıyıya götürülen iki genç, sağlık ekibinin müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Olayı öğrenen aileleri yasa boğuldu.

Cenazeler, İzmir Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsinin ardından yakınlarına teslim edildi. Suat Göksu’nun öğle vakti Selvili Cami’de kılınan namazın ardından Buca Mezarlığı'nda, Hasan Göktaş’ın ise Tire ilçesinde defnedileceği bildirildi. Yaklaşık iki yıl önce hastalığından dolayı babasını kaybeden Göksu ile Göktaş’ın arkadaşları, bir sosyal paylaşım sitesinde sayfa açarak acılarını paylaştı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER