ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL2°C
Kar Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 17:25

Demircan ve Koca'dan Canik'e ziyaret


AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Demircan, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i makamında ziyaret etti. Demircan, "Başkanımızın Canik'te yaptığı çalışmalar AK Parti ailesi olarak bizlere gurur veriyor." dedi.

AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Demircan ve Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Mustafa Koca, Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in konuğu oldu. İftar sonrasında yeni hizmet binasında Başkan Osman Genç'i ziyaret eden Demircan ve Koca'ya, ASKON Samsun Şube Başkanı İrfan Şenocak ile MÜSİAD Şube Başkanı Erkan Malkoç da eşlik etti. Canik'te yaptığı çalışmalardan dolayı Başkan Genç'i kutlayan Ahmet Demircan, ilçenin hızlı bir gelişim ve değişim içerisinde olduğunu vurguladı.

AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneğinin Canik'te sergilendiğini belirten AK Parti MKYK Üyesi Demircan, "Canik'in eski halini hepimiz biliyoruz. İlçeye girdiğinizde AK Partili başkan elinin değdiği belli oluyor. İsmi ile daha anlamlı olan Adnan Menderes demokrasi ve yeni hizmet binasını ilçeye kazandırdığı için kendisini kutluyorum. Başkanımızın Canik'te yaptığı çalışmalar AK Parti ailesi olarak bizlere gurur veriyor." dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Demircan ve Koca'ya teşekkür eden Başkan Genç, "Bizim işimiz halkı memnun etme sanatıdır. Halkımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Sayın Başbakanımızın rehberliğinde AK Parti belediyeciliğine uygun olarak sosyal belediyeciliğin yanısıra ilçemizi diğer şehirlerle yarıştıracak eğitim, sağlık, ekonomik, ticari, kültürel, sportif alanlarda da yaptığımız yatırımlarla halkımızın yaşam konforunu artırıyoruz." diye konuştu.

Ziyaret sonunda Başkan Osman Genç, AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Demircan ve ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca'ya, Atatürk'ün kurtuluş mücadelesini başlatmak üzere Samsun'a çıktığı Bandırma Vapuru'nun maketini ve Osmanlı kaftanı hediye etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER