ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL33°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Mayıs 2013 Salı 11:04

Dehşet anları polis kamerasında

Dehşet anları polis kamerasında

Alkollü sürücü polise çarpması polis kamerasına yansıdı.


Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde 256 promil alkollü sürücünün “dur” ihtarı yapan polis memuruna çarptığı kaza sonrası yaşanan panik, polis aracındaki güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde, gelen anons sonucu kaçan aracın geldiği istikamete park eden polis memurları araçlarını polis aracını park edip araçtan iniyor. Aracın arkasına doğru giden polis memurlarından İsmail Döre (29) kaçan otomobilin kendilerine doğru geldiğini görünce “dur” ihtarında bulunuyor.

 

DEHŞET ANLARI KAMERAYA BÖYLE YANSIDI!

Durmayan otomobil sürücüsü Döre’ye çarpıyor. Kaza sonrası diğer polis memuru polis aracına gelip panikle "4882 merkez acil 112 ambulans bulunduğumuz yere lütfen” anonsunu yapıyor ve yerde kanlar içerisinde yatan görev arkadaşının yanına koşuyor. Merkezin “Tekeler mahallesi doğrumudur” sorusu üzerine koşarak polis aracına gelen memur, “Doğrudur merkez Karasu caddesi üzeri acil trafik kazası” cevabını veriyor. Görüntülerin devamında ise polis memurunun koşarak yaralı arkadaşının yanına gitmesi yer alıyor.

Bilindiği gibi kaza sonrası Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan polis memuru Döre, daha sonra Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilmiş, Yaralı polis memurunun bacağı, bir gün sonra ameliyatla kesilmişti.

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER