ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2013 Cuma 21:27

DASİDEF ve ERGİAD’dan ETSO'ya ziyaret

DASİDEF ve ERGİADdan ETSOya ziyaret


Doğu Anadolu Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (DASİDEF) ve Erzurum Girişimci İşadamları Derneği (ERGİAD) temsilcileri, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik’e tebrik ziyaretinde bulundu.

Geçen mayıs ayında yapılan ETSO organ seçimlerinde yeniden yönetim kurulu başkanlığı görevine seçilen Başkan Yücelik’i makamında ziyaret eden DASİDEF ve ERGİAD’ın yönetim kurulu başkan ve üyeleri, yeni ETSO yönetiminin Erzurum’a ve Erzurum ekonomisine hayırlı hizmetler yapması temennisinde bulundu.

İş dünyasını temsil eden sivil toplum kuruluşlarının, bölgelerin kalkınmasında ciddi sorumluluklar yüklendiklerini belirten DASİDEF Yönetim Kurulu Başkanı Osman Dolar, STK’ların birlikte hareket etmesinin büyük önem taşıdığını söyledi. ERGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özdemir de Erzurum’u bulunduğu noktadan daha ileriye taşımak için herkesin samimiyetle çaba göstermesi gerektiğini ifade etti, şehrin potansiyelinin daha doğru ve objektif olarak kullanılmasının hayati önem taşıdığını vurguladı.

        Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yücelik, yaşanan sorunların, güç birliği ve ortak akılla çözülmesi gerektiğini her platformda dile getirdiklerini hatırlattı. Yücelik, “Bizler iş dünyasını temsil eden kuruluşlar olarak, orta ve uzun vadede sanayi üretimiyle, ticaretiyle, sosyal ve kültürel projeleriyle gerçek anlamda bir marka şehir olma çabalarına elimizden gelen desteği vermek zorundayız.” diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER