ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 10:48

ÇUTED, teknik elemanları iftarda buluşturdu

ÇUTED, teknik elemanları iftarda buluşturdu


Çukurova Teknik Elemanlar Derneği (ÇUTED) tarafından verilen iftar yemeğinde mühendis ve teknik elemanlar biraraya geldi.

Devlet Su İşleri Sami Karahan Tesisleri’ndeki yemeğin ardından söz alan Dernek Başkanı Ahmet Küçüktüfekçi, hedeflerinin Adana ve çevresindeki teknik elemanlar, mühendisler ve mimarların biraraya gelmesi olduğunu söyledi. Şehre, ülkeye ne katabilirim arayışındaki meslektaşları bir çatı altında toplayıp proje üretmek, sosyal yönlerini geliştirmek istediklerinin altını çizen Küçüktüfekçi, “Bunun yanında insanlara nasıl yardımcı olunacağı, ahlak yönlerinin nasıl geliştirebileceği üzerinde duruyoruz. Bizim için ahlak çok önemli. Ahlak olmadan, insanların inanç değerleri olmadan teknoloji ve bilim ne kadar ileri giderse gitsin her zaman toplumda bir kargaşa meydana gelecektir.” ifadelerini kullandı.

Programa geçtiğimiz günlerde Kütahya’ya atanan ancak emekliye ayrılma kararı alan Vali Yardımcısı Fikret Deniz, Gıda Hayvancılık ve Tarım İl Müdürü Hamit Aygül, sivil topluk kuruluşu temsilcileri ile mimar, mühendis ve teknik elemanlar katıldı.


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER