ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ekim 2012 Pazar 16:37

'Cumhuriyet en büyük güvencemiz'

Cumhuriyet en büyük güvencemiz

Başbakan Erdoğan, Cumhuriyet Bayramı mesajında, ''Cumhuriyet, hiç şüphesiz, geleceğimiz adına en büyük güvencemizdir'' vurgusu yaptı.


Başbakan Erdoğan, Cumhuriyet Bayramı mesajında, ''Cumhuriyet, hiç şüphesiz, geleceğimiz adına en büyük güvencemizdir'' vurgusu yaptı. Başbakanlık Basın Merkezi'nden yapılan açıklamada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladığı belirtildi.

Erdoğan mesajında, vatan için bir dönüm noktasını ifade eden bu güzel bayramın, millet için her geçen gün daha büyük bir önem kazandığını söyledi. Eşitlik ve hürriyet temeline dayanan büyük bir millet olma iradesiyle kurulan Cumhuriyetin, herkesin gözbebeği durumunda olduğunu vurgulayan Erdoğan, zira, Cumhuriyetin çok ağır bedeller ödenerek kazanılmış bir istiklal mücadelesinin ardından kurulduğunu belirtti.

Başbakan Erdoğan, mesajında, ''Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 'en büyük eserim' dediği Cumhuriyet, hiç şüphesiz, geleceğimiz adına en büyük güvencemizdir'' ifadelerini kulllandı.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER