ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ekim 2014 Salı 22:59

Cumhuriyet Bayramı eğlence programları iptal edildi

Cumhuriyet Bayramı eğlence programları iptal edildi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Atalay, "Cumhuriyet Bayramı sebebiyle eğlencelerin tamamı iptal edildi ama ülke genelinde Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına hepimiz katılacağız" dedi.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında parti genel genel merkezinde düzenlenen AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısının ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Atalay, Karaman'ın Ermenek ilçesindeki bir maden ocağında meydana gelen kazaya ilişkin, "Parti ve hükümet olarak bütün hassasiyetimiz Karaman Ermenek'teki olaydır, oradaki vatandaşlarımızın kurtarılmasıdır, onunla ilgileniyoruz. İnşallah o vatandaşlarımıza da ulaşılır" dedi.

Cumhuriyet Bayramı'na Karaman'da yaşanan olayın üzüntüsüyle girildiğine işaret eden Atalay, şöyle konuştu:

"Cumhuriyet Bayramı'na böyle bir üzüntüyle giriyoruz. İnşallah vatandaşlarımız kurtarılır ve üzüntümüz büyümez. Yerel Yönetimler Başkanlığımız bütün belediyelerimize genelge yaptı. Tabii Cumhuriyet Bayramı sebebiyle bazı yerlerde kutlamalar, eğlenceler vardı, o eğlencelerin tamamı şu anda iptal edildi ama ülke genelinde Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına tabii hepimiz katılacağız, bütün belediyelerimiz de katılacak."

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER