ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mart 2013 Salı 16:00

Cübbeli İstanbul Adliyesi'nde

Cübbeli İstanbul Adliyesinde

Cübbeli Hoca İstanbul Adliyesi'nde gazetecilerin sorularını yanıtladı.


Kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’ye bir dava için geldiği adliye çıkışında çözüm sürecine ilişkin sorular soruldu. Kendi sorunları olduğunu ve gündemi takip etmediğini belirten Ünlü, “Bir şeyden haberim yok.” dedi.

Ünlü, İstanbul 5. Asliye Ticaret Mahkemesi’ndeki davası için İstanbul Adalet Sarayı’na geldi. Adliye çıkışında "Neden geldiniz?" şeklindeki soruya Ünlü, “Bir kere de özgür gelelim de şuraları görelim nasılmış dedik.” cevabını verdi.

“Beğendiniz mi?” sorusunu Ünlü, “Beğendim çok güzel.” şeklinde cevapladı.

Ünlü’ye “Çözüm sürecini nasıl değerlendiriyorsunuz, siz de bir lidersiniz?” diye soruldu soruldu. Hiçbir şeyden haberinin olmadığını belirten Ünlü, “Ne lideri ya, benden şey olmaz.” diye konuştu.

Kamuoyunun önündeki bir isim olarak gündemi takip edip etmediği sorulan Ünlü, “Takip edemiyorum kafam dağınık. Bir şeyden haberim yok.” ifadelerini kullandı.

Birlikte cezaevinde kaldığı Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile görüşüp görüşmediği sorulan Ünlü, “Yok, epeydir görüşemiyoruz.” cevabını verdi.

Fenerbahçe’nin son maçını kazandığı hatırlatılan Ünlü, “Ondan da haberim yok. Kendi dertlerim, hastalıklarım, sıkıntılarım çok.” şeklinde konuştu. Ünlü, daha sonra aracına binerek adliyeden ayrıldı.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER