ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Temmuz 2013 Pazartesi 23:38

Çorum Valiliği şehit aileleri ve gazileri iftarda buluşturdu

Çorum Valiliği şehit aileleri ve gazileri iftarda buluşturdu


Çorum Valiliği tarafından şehit yakınları ve gazilere iftar verildi.

Çok sayıda şehit yakını ve gazinin katıldığı iftara Çorum Valisi Sabri Başköy ve eşi Fatma Başköy, AK Parti Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Murat Yıldırım, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve eşi Hatice Külcü, Jandarma Albay Hakan Saraç, CHP Çorum İl Başkanı Cengiz Atlas, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Cafer Eker, Çorum Kore Gazileri ve Kıbrıs Muharip Gazileri Derneği Başkanı Muharrem Gül katıldı.

Burada konuşan Vali Başköy, iftarda gaziler ve şehit yakınlarını ağırlamaktan gurur duyduğunu ifade etti. Devletin her zaman yanlarında olduğunu belirten Başköy, katılımcılara teşekkür etti.

İftarda ayrıca Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, masa masa gezerek gazi ve şehit yakınlarının sorunlarını dinledi. Burada konuşan Külcü, ''Şehit yakınları ve gazilerimizle belediye olarak her zaman yakından ilgilendik ve ilgilenmeye de devam edeceğiz. Her durumda kutsal görev yapmış gazilerimiz ve aziz vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizin ailelerine her konuda yardım edeceğiz. İstek ve talepleri olması durumunda belediye olarak göreve hazırız.'' dedi.

CHP Milletvekili Tufan Köse'de gaziler ve şehit yakınları ile aynı sofrada buluşmanın gururunu yaşadığını dile getirerek her zaman yanlarında olacaklarını kaydetti.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER