SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Aralık 2014 Pazar 13:46

Çöp atılmaması için güldüren uyarı

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/cop-atilmamasi-icin-gulduren-uyari-1494147-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/cop-atilmamasi-icin-gulduren-uyari-1494147-622x360.jpg
Çöp atılmaması için güldüren uyarı

Samsun'daki Reşadiye Mahellesi'nde bir apartmanın giriş katında depo olarak kullanılan dükkanın önüne çöp atılmasına tepki gösteren bir kişi, bilgisayarda hazırladığı afişleri astı.


Samsun'daki Reşadiye Mahellesi'nde bir apartmanın giriş katında depo olarak kullanılan dükkanın önüne çöp atılmasına tepki gösteren bir kişi, bilgisayarda hazırladığı afişleri astı.

Sürekli çöp atılmasının önüne geçilemeyince değişik bir yola başvuruldu. Çöp atılmasını önleyebilmek için bilgisayar başına geçen bir kişi, 'Gururun varsa çöp atma. İnsan olan çöp bırakmasın' yazılı ve  üzerinde çöp atan yazıp ok işaretiyle inek fotoğrafının yer aldığı üç afiş hazırladıkton sonra bunların çıktılarını yapıştırdı. Bu çalışma kısa sürede ilgi çekerken, depo önüne çöp atılıp- atılmayacağı merak konusu oldu.
 KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Cinayet sanığının ağabeyi öldürüldü

SONRAKİ HABER

Eğlence ölümle bitti

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.