ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 10:31

"Çocuklarımızın geleceğini kimseye zayi ettirmeyiz"

"Çocuklarımızın geleceğini kimseye zayi ettirmeyiz"


Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Türkiye'nin önemli bir süreçten geçtiğine dikkat çekerek, çocukların geleceğini kimseye zayi ettirmeyeceklerini ve ipotek altına aldırtmayacaklarını söyledi.

    AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Samsun Trabzon Şalpazarı Ağarsarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin iftar programına katıldı. Dernek Başkanı Nurettin Balta ve üyeler tarafından karşılanan milletvekili Demir, dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı, üyeler ve aileleriyle birlikte iftarını yaptı, sohbet etti. Açıklama yapan Demir, derneklerin oluşum amacının çok iyi kavranması ve bu doğrultuda yapılacak çalışmaların her daim katkı sağlayacağının altını çizdi, yöresel her bir derneğin kültürel zenginlikleri artırdığını, birlik ve beraberlik duygularını pekiştirdiğini ifade etti.

    Ülkenin kültürel zenginliklerinin Türkiye'nin iç güzelliklerini ve birlikteliğini oluşturduğunu vurgulayan Demir, "Birimizin diğerinden hiç bir farkı yok. Hepimiz eşit ve aynıyız. Hepimiz birbirimizi seviyoruz, birlik ve beraberlik duygularını en üst seviyede yaşıyoruz." diye konuştu.

    Hükümet çalışmaları hakkında bilgi veren Mustafa Demir, Türkiye'nin kalkınma ve gelişim sürecini AK Parti ile yakaladığını, ülkeyi daha güzel günlerin beklediğini belirterek, açıklamasını şöyle sürdürdü: " Biz çocuklarımızın geleceğini kimseye zayi ettirmeyiz, ipotek altına da aldırtmayız. Bu ülke kolay kurulmadı. Şehit kanları halen topraklar üzerinde duruyor. Türkiye emin ve ehil kadroların elinde güçlenmesini, yükselişini sürdürüyor. Çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırlamak için çabalıyoruz. Hiç kimsenin yanlış, provokatif açıklamalarına kulak asılmamalı. Biz zaten AK Parti teşkilatı olarak her zaman halkın içindeyiz. Vatandaşımız aklındaki en ufak soruyu dahi bize sorabilir. Biz hizmet için varız ve yollardayız."

    Demir, dernek çalışmalarını önemsediklerini, Türkiye'nin pozitif gelişimine katkı noktasında her zaman destekleri beklediklerini ifade etti. 
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER