SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Kasım 2014 Perşembe 16:43

Çocuk, zekasıyla hayran bıraktı

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/cocuk-zekasiyla-hayran-birakti-1483610-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/cocuk-zekasiyla-hayran-birakti-1483610-622x360.jpg
Çocuk, zekasıyla hayran bıraktı

Balıkesir’in Edremit ilçesinde, 3,5 yaşındaki bir çocuk, kaybolduğunu söyleyerek yolda gördüğü polise sığındı.


Annesiyle Havran’dan Edremit’e gelen 3,5 yaşındaki Ahmet Yiğit, alışveriş sırasında annesini kaybetti. Zeki çocuk, Menderes Bulvarı üzerinde gördüğü bir polise annesini kaybettiğini söyledi. Sivil ekipler, adını bilen, ancak soyadını söyleyemeyen çocuğu Emniyet Müdürlüğü’ne götürdü. Bu sırada anne de zabıtaya çocuğunun kaybolduğunu bildirdi. Polisin zabıta ile irtibata geçmesi neticesinde kaybolan küçük çocuk annesine teslim edildi. Küçük Ahmet ile annesinin kavuşması herkesi duygulandırdı.

Ahmet polislere sarılarak teşekkür etti. Annesi, “Havran’da herkes Ahmet’i tanıyor. Ancak burada tanıyan yok” diyerek, emniyet teşkilatına teşekkür etti.
KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

İstanbul üniversitesi’nde YÖK Ve Kobani protestosu

SONRAKİ HABER

Erdoğan kendi eliyle ikram etti

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.