ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Haziran 2013 Pazartesi 22:05

Çocuk Gelişimi Programı öğrencileri, Diclekent Anaokulu’nu ziyaret etti

Çocuk Gelişimi Programı öğrencileri, Diclekent Anaokulunu ziyaret etti


Batman Üniversitesi Çocuk Gelişimi Programı öğrencileri, Diyarbakır Diclekent Anaokulu’nu ziyaret etti. Öğretim Görevlisi Suna Deniz Tavukçu eşliğinde Diclekent Anaokulu’na gelen öğrenciler burada miniklerle yakından ilgilendi.

Ziyarette anaokulu öğrencileri, Çocuk Gelişimi Programı öğrencilerince yapılan palyaço gösterisi, çevre ve sosyal yaşamla ilgili eğitici skeçlerle eğlendi. Ayrıca öğrencilerin hazırladığı çeşitli drama kostümleri miniklere hediye edildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Batman Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Suna Deniz Tavukçu, öğrencilerin hazırladığı çalışmaları hediye etmek ve öğrencilerle minikleri bir araya getirmek amacıyla bu geziyi gerçekleştirdiklerini belirtti. Tavukçu, “Her dönem sonunda hazırlanan çalışmaları hediye etmek ve öğrencilerimize uygulamalı eğitim vermek amacıyla anaokullarını ziyaret etmeye devam ediyoruz. Ayrıca minik öğrencileri mutlu görmek bütün yorgunluğumuzu alıyor. Bu etkinliğimizde bizlerden desteklerini esirgemeyen ve her türlü yardımı sunan Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Abdüsselam Uluçam, MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Bahattin İşcan ve Müdür Yardımcısı Cemil Manap’a teşekkürlerimizi sunarız.” dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER