ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ocak 2013 Salı 11:29

Cizreli gençlere kış kampı imkanı

Cizreli gençlere kış kampı imkanı


Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen ücretsiz kış gençlik kamplarına müracaatlar başladı. Kampa müracaat edenler Antalya’da 5 gün boyunca ücretsiz gençlik kampı imkanına sahip olacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca ücretsiz olarak düzenlenen kış gençlik kamplarına müracaatlar başladı. Müracaatlar Şırnak’ın Cizre İlçe Gençlik Müdürlüğü’nde yapılıyor. Kış kampına 17-24 yaş arasında gençler başvurabiliyor. Kamplara başvurular 28 Ocak- 8 Şubat tarihleri arasında Cizre Gençlik Merkezi'ne yapılacak. Kampa katılan gençler, futbol, basketbol, voleybol, minigolf, tenis, masa tenisi, paintbol, okçuluk gibi sportif aktivitelerin yanı sıra tiyatro ve gezi aktivitelerinden faydalanma fırsatını yakalayacak.

Kampla ilgili bilgi veren Gençlik Merkezi Müdürü Abdulhakim Selimoğlu, "Tamamı ile ücretsiz bir uygulama, gençlerimizi evlerinin kapılarından alıp dönüşte evlerinin kapılarına bırakacağız, konaklama ve gidiş dönüş masrafları Bakanlığımızca karşılanacaktır. Bu kamplara müracaat edecek gençlerimizin öncelikle Gençlik Merkezimize üye olmaları gerekmektedir. Bunun yanında 17-24 yaş grubunda olunması gerekiyor. Yani en fazla 1989 doğumlu en az da 1996 doğumlu gençlerimiz müracaat edebilir. 28 Ocak'ta başlayan başvurular 8 Şubat'ta bitecektir. Müracaat formu ve diğer işlemler için gençlerin nüfus cüzdanları ile beraber yukarıda belirtilen tarihlerde Yafes Mahallesi İlçe Futbol Stadı bitişiğindeki Spor Salonunun içinde bulunan Gençlik Merkezimize başvurmaları gerekmektedir. Kamplar Antalya ilinde 5 yıldızlı otellerde düzenlenecektir." diye konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER