ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ocak 2014 Pazartesi 15:44

Cizre’de kaçak akaryakıt operasyonu

Cizrede kaçak akaryakıt operasyonu


Şırnak’ın Cizre ilçesinde kaçak akaryakıt satan işyerlerine yönelik güvenlik güçleri tarafından operasyon düzenlendi. Toplam 30 adrese yapılan operasyonda büyük miktarda kaçak akaryakıt ele geçirildiği belirtildi.

Cizre Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği tarafından kaçak akaryakıt satan 36 işyeri tespit edildi. KOM ekibi tarafından düzenlenen operasyon kapsamında 30 dükkana girildi ve çok miktarda kaçak akaryakıt ele geçirildi. Eski Köprü mevkiinde Yafes Caddesi üzerinde bulunan dükkânlara yapılan operasyona, Cizre Kaçakçılık ve Suçlarla Mücadele amiri, Cizre Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele(KOM) özel ekibi, çok sayıda çevik kuvvet ekibi ve Özel Harekat polisleri katıldı.

Cizre KOM’un özel ekibi dükkânlara kaçak akaryakıt operasyonu yaptığı sırada olası bir eyleme karşı operasyona katılan çevik kuvvet ekibi ve Özel Harekat polisleri de bölgede geniş güvenlik önlemleri aldı. KOM ekibi tarafından yapılan operasyonda 30 işyerine girildi ve çok miktarda kaçak akaryakıt ele geçirildi. Güvenlik güçleri, kanuna aykırı bir şekilde kaçak akaryakıt satan işyerlerine yönelik çalışmaların devam edeceğini bildirdi.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER