ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ocak 2014 Pazartesi 14:12

Civelek ve ekibine hayırlı olsun ziyaretleri

Civelek ve ekibine hayırlı olsun ziyaretleri


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde gerçekleştirilen Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın 37. genel kurulunda yeniden başkan seçilen Cevdet Civelek ve ekibi, tebrikleri kabul etti. Civelek konuşmasında “4 yıl daha çalışmalarımızı şoför esnafı için sürdüreceğiz.” dedi.

Murat Akyüz ve mevcut başkan Cevdet Civelek’in yarıştığı seçimlerde Murat Akyüz 310, Cevdet Civelek ise 495 oy aldı. Yeniden oda yönetim kurulu başkanlığına seçilen Cevdet Civelek ve ekibi hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etti. Başta AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Kemal Karaca olmak üzere köy dolmuşcularının ziyaretleri gerçekleşti, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Kemal Karaca, yeni yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Cevdet Civelek, ziyaretler sonunda yaptığı konuşmasında 4 yıl daha şoför esnafına hizmet edeceklerini ve bundan dolayı da mutlu olacaklarını söyledi. Civelek görevde bulundukları süre içerisinde arkalarından kimsenin konuşamadığını, bundan sonra yönetim olarak yapacakları çalışma ile kimseyi arkalarında konuşturmayacaklarını söyledi. Civelek, şunları söyledi: “Biz sadece şoför esnafıyla değil bütün esnaflarla içli dışlı beraber hareket ediyoruz. Örnek bir genel kurul yaptık. Biz burada emniyetimizle, kaymakamımızla onlara çok teşekkür ediyorum. Onların da sayesinde çok güzel bir kongremiz oldu. Bizler her zaman şoför arkadaşlarımıza sağduyulu ve temkinli davranmalarını konusunda ricada bulunduk. Aday arkadaşımıza da söyledik. O da kendi arkadaşlarına söyledi. Güzel bir kongre yaptık. Seçimi kazandık. Bize oy veren de vermeyen de bizlerin üyesi ve hepsi bizlerin arkadaşı. Can kardeşlerimiz. En iyi şekilde 4 sene daha görevi eskisi gibi yine başarılı olarak, kimse Allah’a şükür peşimizden bugüne kadar konuşmadı. Bundan sonra da biz konuşturmayacağız.”
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER