ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Ocak 2013 Cuma 10:33

Cinayetin ardından 45 kişi çıktı

Cinayetin ardından 45 kişi çıktı


Bursa Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonda, ‘Kasten adam öldürme’ suçundan aranılan bir kişi ile çeşitli suçlara karıştıkları ileri sürülen 45 kişi yakalandı.

    Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Büro Amirliği ve polis merkez amirliklerinin 10 günlük faaliyetini kamuoyuna açıkladı. Polis, 10 günde çeşitli suçlardan aranılan 46 kişiyi yakaladı. Bursa Ağır Ceza İlamat Masası’nca ‘Uyuşturucu madde ticareti yapma’ suçundan iki ayrı dosyadan aranan ve hakkında 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan A.C. ile ‘Kasten adam öldürme’ suçundan kesinleşmiş hapis cezası suçu ile aranan E.Ç. isimli kişi polis operasyonuyla yakalandı. Her 2 şüpheli de çıkarıldıkları adli mercilerce tutuklanarak cezaevine konuldu.

    Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi yakınlarında H.S.’yi bıçak çekmek sureti ile değişik tarihlerde farklı miktarlarda parasını ve cep telefonunu ‘yağma’ sureti ile alan S.A.’ da gözaltına alındı. Emniyetteki ifadesi tamamlanan zanlı çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER