ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ocak 2013 Çarşamba 15:07

Cihan'a 'yılın haber ajansı' ödülü


 Fatih Eğitim Kurumları’nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla düzenlediği ödül töreninde Cihan Haber Ajansı (Cihan), yılın haber ajansı seçildi.

Fatih Eğitim Kurumları’nda düzenlenen ödül töreni renkli görüntülere sahne oldu. Kurumun kendi bünyesinde oluşturduğu bir jüri yılın gazetecilerini seçti. Kurul tarafından yılın ajansı seçilen Cihan ödüle layık görüldü. Ajans adına ödülü Cihan Genel Müdür Yardımcısı Beytullah Demir aldı.

Ödül töreninde konuşma yapan Fatih Eğitim Kurumları Genel Müdürü Mehmet Kıcıroğlu, gazeteciliğin kutsal bir meslek olduğunu söyledi. Sadece 10 Ocak’la gazeteciliğin sınırlandırılmaması gerektiğini ifade eden Kıcıroğlu, “Olumsuz ne kadar şart olursa olsun onlar için hiçbir şey hedeflerinde engel değildir. Eğitim sağlık gazetecilik toplum için olmazsa olmaz meslekler arasında yer alıyor. Gazetecilik dünyaya iletkenlik adına her şeyi anında ulaştıran bir meslek. Güzel gören güzel düşünür. Olaylara pozitif bakanlar hayatlarından mutluluk duyar.” diye konuştu.

Ödül gecesinde Barış Manço gibi ünlü isimlerin parçaları da seslendirildi. Konuşmaların ardından ödül alanlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER