ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 10:09

Cihan Medya Haber Dergisi'nin yeni sayısı çıktı

Cihan Medya Haber Dergisinin yeni sayısı çıktı


Medyanın nabzını tutan Cihan Medya Haber Dergisi'nin yeni sayısı çıktı. Medya dünyasına mercek tutan dergi, Ömer Laçiner röportajını kapağa taşıdığı son sayısıyla da okurlarına zengin içerik sunuyor.

İki ayda bir yayınlanan Cihan Medya Haber Dergisi'nin Temmuz / Ağustos sayısı, raflardaki yerini aldı. Gazetelerden televizyonlara, dergilerden internet medyasına kadar her mecradan, sektöre dair geniş haberlerin yer aldığı derginin bu sayısında, yine birbirinden doyurucu haber ve söyleşiler bulunuyor. 53'üncü kez okurlarının karşısına çıkan dergi, yerelden ulusala, Türk medyasından dünya medyasına kadar geniş bir yelpazede haberler sunuyor.

ZENGİN DOSYALAR

Entelektüel sol düşüncenin önemli isimlerinden Birikim Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Laçiner, kapak dosyası olan söyleşide darbelerden Ergenekon ve Balyoz davalarına, CHP ve sol düşünceden çözüm sürecine kadar birçok konuda açıklamalarda bulunuyor.

Akşam gazetesi, Show TV, SKY 360 ve BMC'ye TMSF tarafından el konması ve Zaman Gazetesi'nin AA'dan ayrılması gibi güncel gelişmelerin yanı sıra, Nuri Pakdil, Rasim Özdenören gibi usta kalemlerle yapılan röportajlar da dergi sayfaları arasında okurlarını bekliyor. Büyük Doğu gazetesi emektarlarından Hüseyin Rahmi Yananlı'nın açıklamaları ise ilgiyle okunacak söyleşilerden.

Yeni sayıda, Vatan gazetesi yazarı Okay Gönensin, Ergenekon ve 28 Şubat davalarından Gezi olaylarına kadar ülke gündemini meşgul eden gelişmeler üzerinden Türk gazeteciliğini değerlendirirken, Zaman gazetesi çizeri İllüstratör Cem Kızıltuğ ise mesleğinin portresini çiziyor. Kanal 7'de yayınlanan 'Sıra Dışı' programını hazırlayıp sunan gazeteci Turgay Güler de bu sayının konukları arasında.

DÜNYA MEDYASINDAN HABERLER

Dünya medyasından haber ve söyleşiler de Cihan Medya Haber Dergisi'nin içeriğini zenginleştiriyor. Cihan Haber Ajansı'nın Rusya'nın en çok satan gazetelerinden Argumenti i Fakti ile ortak hazırladığı Rusça gazete ile ilgili ayrıntılar, ABD'deki medya devlerinin dinlendiği telekulak skandalı, Yunanistan'da devlet televizyonunun kapatılmasının yankıları gibi...

Bahsi geçen haberler ve daha fazlasını medyanın nabzını tutan Cihan Medya Haber Dergisi’nde okuyabilirsiniz. Aboneliğin yanı sıra tüm NT mağazaları ile seçkin Yaysat bayilerinde satışa sunulan dergiye, Turkcell Dergilik'in dijital raflarından da erişilebiliyor. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER