ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Mayıs 2013 Perşembe 23:43

Cihan kameramanları ödül aldı


Türkiye Haber Kameramanları Derneği tarafından düzenlenen ödül gecesinde, Cihan Haber Ajansı (Cihan) haber kameramanı Yalçın Kaya’ya "Okeye Dördüncü" görüntüsüyle Yılın En İyi Haber Kategorisinde mansiyon ödülü layık görüldü. Ankara Dikmen Vadisi'nde yıkım ekipleri ile gecekonduda oturanların silahlı kavgasında saldırıya uğrayıp yaralanan Bilal Oflaz'a da ‘onur ödülü’ verildi.

Türkiye Haber Kameramanları Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘ Zoom Uluslararası Yılın En İyi Haber Görüntüleri Yarışması’nın 18’inci ödül töreni yapıldı. Ankara Swiss Otel'de gerçekleştirilen törene TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin, Türkiye Haber Kameramanları Derneği Başkanı Celal Çevirgen ve basın mensupları katıldı.

CİHAN KAMERAMANLARI ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ

Geceye, Yalçın Kaya’ya "Okeye Dördüncü" görüntüsüyle Yılın En İyi Haber Kategorisinde mansiyon ödülü layık görüldü.

Suriye'de Beşar Esad'ın askerleri tarafından rehin alınan ve 90 zindanda kalan Gazeteci Cüneyt Ünal da ödül Ayrıca Ankara'da görevini yaparken başından kurşunla yaralanan Bilal Oflaz da ödüle layık görüldü.

Gecede Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker de ödül verdi. Eker, daha sonra sahnede bulunan bir kamerayı eline alarak davetlileri görüntüledi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER