ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Temmuz 2013 Pazartesi 21:38

CHP'li Gülmen: Canik yerel seçimlerde kolay lokma olmayacak


CHP Canik İlçe Başkanı Mehmet Gülmen, yerel seçimlerde AK Parti'nin karşısına güçlü adaylar çıkaracaklarını belirterek "Canik bu yerel seçimlerde kolay lokma olmayacaktır." dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun Canik İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği iftar yemeğine, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi ve Samsun Milletvekili İhsan Kalkavan, CHP İl Başkanı Mehmet Atalay, CHP İl Yönetim Kurulu üyeleri, partililer, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. İftar yemeğinde konuklarla ilgilenen CHP Canik İlçe Başkanı Mehmet Gülmen, daha sonra yerel seçimlere yönelik açıklamalarda bulundu.

Yerel seçimlerde Samsun'un Canik ilçesinde hedeflerinin büyük olduğunu söyleyen CHP İlçe Başkanı Mehmet Gülmen, "Birlik ve beraberliğin üst seviyede olduğu bu mübarek Ramazan ayında düzenlediğimiz iftar yemeğinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Günümüzde ne yazık ki diğer siyasi partiler dini, oldukça siyasete alet ediyorlar, bu doğru bir yaklaşım değildir. Siyaseten de bu davranış etik değildir." ifadesini kullandı.

CHP Canik İlçe Başkanlığı olarak yerel seçimlere İl Başkanlığı koordinesinde hazırlandıklarını aktaran Gülmen, sözlerine şöyle devam etti: "Şunu söyleyebilirim; Canik ilçesinde AK Parti'nin karşısına çıkaracağımız adaylarla, iktidar partisinin saltanatına son vermekte iddialıyız. Şu anda üç tane aday adayımız var ve bu isimler halkın takdirini kazanmış isimlerdir. Yakın bir tarihte de bu isimleri kamuoyuna açıklayacağız. Canik ilçesi son dönemde demokrat nüfusunun göç aldığı bir ilçe konumuna geldi. Bu bizim oylarımıza da yansıyacak ve CHP'nin altı oklu bayrağını ilçeye dikeceğiz, buna yürekten inanıyoruz. Canik bu yerel seçimlerde kolay lokma olmayacaktır." 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER