ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mart 2013 Salı 10:42

CHP'de şimdi de açık mikrofon krizi!

CHPde şimdi de açık mikrofon krizi!

CHP'de Önder Sav döneminde açık telefon krizinden sonra şimdi de açık mikrofon skandalı yaşandı. Adnan Keskin mikrofonu unutunca hangi partiliye salladı?


CHP Parti Meclisi toplantısında mikrofon açık kalınca CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin'in Parti Meclisi Üyesi Bülent Kuşoğlu hakkındaki "Dün bu herif beni kongrede resmen sattı" şeklindeki sözleri salondaki herkes tarafından duyuldu.

Kuşoğlu ise bu olay sonrası "Çok üzüldüm" dedi.

CHP Genel Merkezi'nde düzenlenen parti meclisi toplantısında mikrofon krizi yaşandı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin ile CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil arasındaki sohbet onlardan habersiz saniye saniye kaydedildi.

CHP'li Keskin mikrofonun kapalı olduğunu düşünerek dün oldukça gergin geçen CHP Yenimahalle İlçe Olağanüstü Kongresi hakkında konuştu. Mikrofunun açık olduğundan habersiz dünkü kongrede divan başkanlığı yapan CHP PM üyesi Bülent Kuşoğlu'nu hedef alan Keskin, 'Dün bu herif beni kongrede resmen sattı' dedi.

Bu anlarda CHP'li Tamayligil'in 'Mikrofon açık olabilir. Dikkat et' uyarısını da göz önüne alan Keskin, kısa bir süre mikrofonu kontrol ederek 'Kapalı' cevabını verdi. Ancak Keskin'in kontrol ederek kapalı sandığı mikrofon ikili arasındaki konuşmaları saniye saniye kaydetti.

CHP'li Keskin'in hakkında söylediklerini değerlendiren CHP'li Bülent Kuşoğlu üzüldüğünü ifade ederek, 'Doğru bir divan başkanlığı yaptığıma inanıyorum' dedi.

İŞTE O ANLAR!

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER