SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ekim 2014 Salı 18:29

CHP'de Karaman'a doğru hareket etti

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/chp-ermeneke-heyet-gonderiyor-1480595-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/chp-ermeneke-heyet-gonderiyor-1480595-622x360.jpg
CHP Ermeneke heyet gönderiyor

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Ermenek’e bağlı Güneyyurt beldesindeki bir kömür ocağında işçilerin mahsur kalması nedeniyle bir CHP heyetinin Ermenek’e gitmek üzere görevlendirildiğini bildirdi.


CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Ermenek’e bağlı Güneyyurt beldesindeki bir kömür ocağında işçilerin mahsur kalması nedeniyle bir CHP heyetinin Ermenek’e gitmek üzere görevlendirildiğini bildirdi.

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Tekin, "Ermenek ilçemize bağlı Güneyyurt beldesindeki bir kömür ocağında biriken suyun galeriyi işgal etmesi sonucu işçi kardeşlerimizin mahsur kaldığını öğrendik. Öncelikle işçi kardeşlerimizin ocaktan sağ salim çıkmalarını diliyor, geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Her zaman olduğu gibi beklenmedik ve çok üzüntü verici kazalarda olduğu gibi bu kazada da CHP işçi kardeşlerimizin yanında olacak ve sorunlarının çözümü için elinden geleni yapacaktır" dedi.

Milletvekillerinden Aykut Erdoğdu başkanlığında bir heyet oluşturduklarını anlatan Tekin, "CHP Milletvekili Özgür Özel ve Genel Sekreter Yardımcımız Ahmet Ertuğrul’un da katılımıyla CHP heyeti Ermenek’e giderek gereken temas ve görüşmeleri yapacak. Bu çalışmaya partimizin il ve ilçe başkanları da katılacak. Heyetimiz yaptığı çalışmayı bir rapor olarak da Sayın Genel Başkanımıza sunacak” ifadelerini kullandı.

 

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Maden-İş'den Ermenek açıklaması

SONRAKİ HABER

Erdoğan’dan Karaman talimatı

YORUM YAZ
1 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - türkiyem:28 Ekim 2014, Salı 17:05

    chp mana ariyor seredin bir iki gün icinde neler söler chp allaha yalvariyor o insanlar ölsun ki ölunun üstüde politika yapa 100 de 100 eminim