ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mayıs 2013 Cuma 11:16

Ceyhan Belediyesi'nin 'halk konseri' iptal edildi


Ceyhan Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 94. yıl dönümü nedeniyle düzenlenecek olan halk konserinin iptal edildiği bildirildi.

Sanatçı Arif Nazım ve Gökçe’nin katılacağı program, 19 Mayıs Pazar günü saat 20.00’de Cumhuriyet Mahallesi’ndeki konser alanında gerçekleşecekti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, kültür faaliyetleri kapsamında her yıl 19 Mayısta halk konserleri düzenlediklerini belirterek, Reyhanlı’daki bombalı saldırı nedeniyle bu yıl ki konser programını iptal ettiklerini söyledi.

Başkan Sözlü şunları söyledi: “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 94. yıl dönümü nedeniyle halk konseri planlamıştık. Ancak Reyhanlı’da meydana gelen bombalı terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımızın aziz hatırasına saygıdan dolayı bu yıl ki konser programını iptal ettik. Saldırıda hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımızı Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı; yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.”
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER