ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 16:23

Çevik kuvvet polisinden arkadaşlarına şarkılı destek


Taksim Gezi Parkı’nda yaşanan olaylarda göstericilerin hedefinde olan ve zor şartlar altında vazifelerini yapmaya çalışan Çevik Kuvvet polislerine meslektaşlarından şarkılı destek geldi.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde çalışırken yaptığı ünlü sanatçıların taklitleriyle tanınan polis memuru İbrahim Vatansever’in internette yayınlanan iki video klibi tıklanma rekorları kırıyor.

İbrahim Vatansever, ilk klipte şu sözlere yer veriyor: "Benim derdim bana yeter, çekilin. Üstüme üstüme varıp durmayın. Sırtımda ağır yüklü yetkim var. Üstüne üstüne basıp durmayın. Yakmayın, yakmayın, polisim ben. Yıkmayın, yıkmayın hizmetimdeyim ben. Atmayın, tutmayın polisinim ben. Sövmeyin, sövmeyin şehidinim ben."

Vatansever, ikinci klipte ise ise göreve gitmekte zorlanan bir polisi canlandırıyor. Ekip arkadaşının 'göstericiler toplanıyor, hemen hareket etmeliyiz' çağrısına karşılık 'Dur gitme' diye başlayan şarkıyı söylüyor.

Vatansever, daha önce Müslüm Gürses’in 'itirazım var' şarkısını şiddet olaylarına tepki amacıyla, "Ben hep gaz sıkmaya mecbur muyum? İtirazım var taşkınlık yapana." şeklinde değiştirmişti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER