ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 17:22

Cengiz tebrikleri kabule devam ediyor

Cengiz tebrikleri kabule devam ediyor


Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı'na seçilen Fatih Cengiz, tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. 26 Mayıs’ta yapılan Muş Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği seçimlerinden sonra 1 Haziran’da yapılan yönetim kurulu seçimlerinde Muş TSO’nun başına geçen Fatih Cengiz tebrikleri kabul etmeye devam ediyor.

    Siyasetçi, bürokrasi ve esnafların hayırlı olsun dileklerini makamında kabul eden Fatih Cengiz, Muş Ticaret ve Sanayi Odası’nın önemli hizmetlere imza atacağını ve bunu da kısa sürede göstereceğini ifade etti.

    MUŞ TSO Başkanı Cengiz’i ziyaret eden İŞKUR Müdürü Mehmet Emin Taylan, İŞKUR’un Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı ile bir takım koordineli işler yürüttüğünü belirterek, kısa bir süre sonra kariyer günleri etkinliği düzenleyeceklerini kaydetti.

    Cengiz, “Bizleri bu göreve layık görenlere teşekkür ediyoruz. Onlara layık olacağız. Kısa sürede Muş Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapmış olduğumuz çalışmalarla farkımızı ortaya koyacağız. Üyelerimizin yararına olabilecek her türlü çalışmayı hayata geçirmeye hazırız ve bunun için elimizden geleni yapacağız.” diye konuştu.

    Eski AK Parti Muş milletvekillerinden Medeni Yılmaz da, Cengiz’i tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER