ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Şubat 2014 Cuma 15:02

Cenaze evinde mangal gazından zehirlendiler

Cenaze evinde mangal gazından zehirlendiler


Bir gün önce hayatını kaybeden Emine Deniz’in (86) evinde yatıya kalan oğlu, torunu ve damadı gece mangal kömürü gazından zehirlenerek hayatlarını kaybetti.

Olay, Osmaniye Merkez Yeni Mahalle Mikail Altıntaş Sokak'taki cenaze evinde meydana geldi. Bir gün önce hayatını kaybeden Emine Deniz’in cenaze evine taziyeye gelenler, gece evin önündeki taziye çadırında geç saatlere kadar oturdu. Yatma zamanı geldiğinde Emine Deniz’in oğlu Halil Deniz (56), torunu Emre Deniz (23) ve damadı Sıtkı Korkmaz (66), taziye çadırında yanan sobadan aldıkları közleri mangala koyarak ısınmak için yatacakları odaya götürdüler.

Sabah, yakınları tarafından kaldıkları odada hareketsiz halde bulunan 3 kişi için 112 Acil ve 155 Polis İmdat’a haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı müdahaleye rağmen Sıtkı Korkmaz’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Yakınları tarafından Osmaniye Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Halil Deniz ve oğlu Emre’nin de hayatını kaybettikleri öğrenildi.

Acı üstüne acı yaşanan taziye evinde, hayatını kaybedenlerin yakınları sinir krizi geçirdi. Bu kişilere 112 Acil sağlık ekibi müdahale etti. Olayla ilgili inceleme sürümüyor.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER