ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Haziran 2013 Pazar 20:58

Cem Yılmaz'dan Erdoğan'a mektup tepkisi

Cem Yılmazdan Erdoğana mektup tepkisi

Kendisine ait olduğu iddia edilen mektubun sosyal medyada yayılması ünlü komedyeni çok kızdırdı.


Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Başbakan Erdoğan'a hitaben yazılan ve sosyal medyada paylaşılan mektubun kendisine ait olmadığını belirterek, duruma tepki gösterdi.

Cem Yılmaz, Başbakan Erdoğan'a hitaben bir mektup kaleme almadığını, sosyal medyada paylaşılan mektubun kendisine ait olmadığını açıkladı. İşte Yılmaz'ın açıklaması:

"Twitter'da -Cem Yılmaz'ın mektubu- diye yaydığınız mektubu okumadım ama o mektup benim değil. Neden böyle yaparak haklı bir protestoyu bu hale getiriyorsunuz. İlla insandan yana olmak için Bono mu olmak lazım ! Ben, benim sanatçı arkadaşlarım makul olmaktan başka ne duyurdu ? Ayıp oluyor beyler !

"MARJİNALİZ ANLADIK AMA SALAK DEĞİLİZ"

Bu zarardır, kim yapıyorsa zarar! Marjinaliz anladık ama salak değiliz! Bu arada sapı samanı karıştırıp kafamıza odun vurmak istediğinizi anlıyorum. Zaten konu bu değil mi? Herkesin tepkisi buna değil miydi ? Apolitikmiş ! İnsanların nezaketini aptallığa yormayın ! Bu mecrada 4 gündür insanlardan binlerce mesaj geliyor. Bunların hepsi mi terörist? Niye tahrik edecek mal uyduruyorsun ! Gerçek neyine yetmiyor güzel kardeşim, gerçek !"

KAYNAK:
Ajanslar
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER