ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Haziran 2014 Cuma 13:06

Cem Uzan kalp ameliyatı oldu

Cem Uzan kalp ameliyatı oldu

Paris'teki Amerikan Hastanesi'nde kalp damarlarından birinde tıkanma tespit edilen Uzan, ameliyat edildi.


Türkiye 'ye döneceği ve milletvekili adayı olacağı haberlerini avukatı kanalıyla yalanlayan Cem Uzan'ın başı, kalbiyle dertte!

Sabah 'tan Bülent Cankurt'un haberine göre, 2009'da yurtdışına kaçan ve Fransa 'da yaşayan firari işadamının yine bıçak altına yattı.

Önceki hafta rutin kontroller için gittiği Paris'teki Amerikan Hastanesi'nde kalp damarlarından birinde tıkanma tespit edilen Uzan, apar topar ameliyata alındı. Başarılı bir operasyonla Cem Uzan'a üçüncü kez stent takıldı.

İKİ GÜN HASTANEDE KALMIŞ

Cem Uzan'ın kalbi, Türkiye'ye açtığı milyarlarca dolarlık davaları kaybettiği dönemlerde de teklemiş; yine aynı hastanede iki damarına stent takılmıştı. 28 Kasım 2012'de nikah masasına oturduğu Fransız eşi Fanny Hanım'ın başucundan ayrılmadığı Uzan, bu sefer de iki gün hastanede kalmış.

Cem Uzan, hastaneden taburcu olduktan sonra ameliyat yorgunluğunu üzerinden atmak için, eşi Fanny Hanım ile dünya jet-set'inin de favori tatil adresi olan St. Tropez'ye gitmiş. 2009'dan bu yana kış aylarını Paris'te, yaz aylarını ise St. Tropez'de geçiren Cem Bey, üçüncü eşi Fanny Hanım ile de burada tanışmıştı.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER