ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mayıs 2013 Salı 18:51

Çelikcan bebekleri evlerinde ziyaret ediyor

Çelikcan bebekleri evlerinde ziyaret ediyor


Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ‘hoş geldin bebek’ projesi kapsamında ilçede yeni doğan bebekleri evlerinde ziyaret ediyor.

Bu güne kadar 6 bin civarında yeni doğan bebek Yüreğir Belediyesi ekiplerince evlerinde ziyaret edilerek aileleri, bebek bakımı ve anne sütünün önemini anlatan kitap ve broşürlerle bilgilendirildi. Ailelere de sürpriz hediyeler verildi.

Belediye hizmetlerinin doğumdan ölüme kadar devam ettiğini belirten Başkan Çelikcan “Yüreğir’de doğan çocuklarımız hepimiz için yeni bir umut, Yüreğir bahçesinin taze çiçekleri ve hayat kaynaklarıdır. Çocuklarımızı doğduğu andan itibaren hayata hazırlamayı ve sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamayı görev edindik.” dedi.

Bu geziler sayesinde vatandaşların sorunlarıyla da yakından ilgilenme fırsatı yakaladıklarını belirten Başkan Çelikcan “Gittiğimiz her bölgede vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerinde görüyoruz. Sorunlarının çözümlerine yardımcı oluyoruz. Vatandaşlarımızla birebir görüşme imkânımız oluyor.” şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER