ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 19:02

Çayır protokolü Başkan Altepe'yi ziyaret etti

Çayır protokolü Başkan Altepeyi ziyaret etti


Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Makedonya´nın Üsküp kenti Çayır Belediyesi protokolünü makamında ağırladı.

        Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin tarihi belediye binasındaki görüşmeye, Çayır Belediye Başkanı İzet Meciti, Başkan Yardımcısı Süleyman Baki, Sayıştay Başkan Yardımcısı Naser Ademi, Özel Kalem Müdürü Eyüp Ademi ve Eğitim Bakan Yardımcısı Safet Neziri de katıldı. Balkanlar'ın Türkiye ve Bursa açısından önemine değinen Başkan Altepe, Büyükşehir Belediyesi olarak Balkanlar'a destek olduklarını ve işadamlarını bölgede yatırım yapmaya yönlendirdiklerini belirtti. Bursa'nın Balkanlar ile dostluk köprüsü kurduğuna işaret eden Altepe, "Ne kadar güçlü olursak, çevremize, akrabalarımıza da o kadar yararlı oluruz. Bursa olarak bunu yapıyoruz. Bursa ve Türkiye ne kadar güçlenirse, Balkanlar için de o kadar yararlı olur." diye konuştu.

        Çayır Belediye Başkanı İzet Meciti ise bugüne kadar sağladığı destekler nedeniyle Başkan Altepe'ye teşekkür etti. Çayır'da gerçekleştirilecek faaliyetler hakkında Altepe'yi bilgilendiren Meciti, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile yapılan ortak çalışmaların artması dileğinde bulundu.

        Başkan Altepe, ziyaretin sonunda İzet Meciti ve beraberindeki heyete Bursa bıçağı ile kente özgü hediyeler takdim etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER