ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Aralık 2013 Cuma 12:13

'Çay sizden altın bizden'

Çay sizden altın bizden

Aydın'da kahvehane işletmecisi ilginç bir kampanya başlattı. 'Çay sizden altın bizden' kampanyasının ilk talihlisi belli oldu.


Aydın'ın Nazilli ilçesinde bir kahvehane işletmecisinin uygulamaya koyduğu 'Çay sizden altın bizden' kampanyasında ilk talihli belli oldu.

Kampanya öncesinde aldığı 50 bin adet çay şekerinden 2'sinin üzerine işletmenin adını ve "altın" yazısını yazdıran kahvehane sahibi Yaşar Avcıoğlu ilk talihlisini buldu.

Kahveye arkadaşlarıyla gelen Mustafa Kılınç, istediği çayın şeker ambalajında "altın" yazısını görünce büyük sevinç yaşadı.
Altını bulmak için arkadaşlarıyla bol bol çay içtiğini belirten talihli Kılıç: "Her zamanki gibi arkadaşlarımızla kahvehanede buluştuk. İlk çayımda şans bana güldü. Bugün ilk çayımızda şeker ambalajından ''altın'' yazısını görünce çok şaşırdım ve çok sevindim'' dedi.

Kampanya için 50 koli ambalajlı şeker aldıklarını hatırlatan işletmeci Yaşar Avcıoğlu da: "50 koli çay şekerinin ambalajına da 2 adet altın yazısı yazdırmıştım. Şu anda 20. şeker kolisinin içerisinden ilk 'altın' yazan yazımız çıktı. Çeyrek altını kendisine teslim ettim. Geride 30 koli çay şekerimiz kaldı. Bu kolilerin içerisinden 1 altın daha çıkacak. Bu kampanyanın tamamlanmasının ardından yeni bir kampanya daha düzenleyeceğiz" diye konuştu. 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER