ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ocak 2013 Pazartesi 14:37

Çay: "Koordineli çalışma yapılacak"


Zonguldak’ın Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşları arasında koordineli çalışma sayesinde daha iyi hizmet ve yatırımlar sağlandığını bildirdi.

Çay, ilçedeki idare şube başkanları, daire müdürleri ile kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile kaymakamlık toplantı salonunda bir araya geldi. Çay, gazetecilere yaptığı açıklamada, toplantıda 2012’de yapılan hizmet ve yatırımların değerlendirileceğini, 2013’deki projeler ve işlerle ilgili bilgi alışverişinde bulunacaklarını söyledi.

        Toplantıda aynı zamanda görevlere yeni atanan daire amirlerinin tanışmasının amaçlandığını anlatan Çay, şöyle konuştu: “Bunun yanı sıra daireler arası koordinasyonun sağlanmasını da amaçlıyoruz. A kurumunun imkanlarıyla B kurumunun imkanlarını birleştirerek daha güzel hizmetler sunulabiliyor. Zira hizmet ve yatırımların koordineli şekilde, birlik ve beraberlik içinde yapılması da esastır. 2 -5 yıldır birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızın son derece özverili olduklarını görüyoruz. Kurumlar arası diyaloglarla vatandaş odaklı hizmetlerin daha da sağlıklı olduğuna inanıyoruz. Bugünkü toplantıdaki gündem maddelerimiz ise daire amirleri arasındaki ilişkileri koordinasyon, kılık-kıyafet, tasarruf tedbirleri, 237 sayılı taşıt kanunlarının nasıl kullanılacağı hususu ve vatandaş odaklı hizmet anlayışından ne bekliyoruz konularında bilgi alışverişinde bulunmak yer alıyor. Toplantının hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” Çay’ın konuşmasının ardından toplantı basına kapalı şekilde devam etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER