SON DAKİKA :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Kasım 2014 Cumartesi 18:01

Çatışmalar yeniden başladı

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/catismalar-yeniden-basladi-1490223-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/catismalar-yeniden-basladi-1490223-622x360.jpg
Çatışmalar yeniden başladı

Şanlıurfa’nın Suruç sınırında bulunan Kobani çevresinde, YPG ile IŞİD arasında yaşanılan çatışmaların yeniden şiddetlendi.


Şanlıurfa Suruç ilçesinde bulunan Mürşitpınar Sınır Kapısı’nda, Kobani YPG ile IŞİD arasında çıkan çatışmalar nedeniyle, geçişler güvenlik güçleri tarafından kesildi.

Kobani’de yaşanılan olayların 75. gününde çatışmalar tekrardan şiddetlendi. Güvenlik güçleri sınır kapısında zırhlı araçlarla yoğun güvenlik tedbirleri aldı. Polis ve jandarma ekipleri, bölgeye aracıyla giriş yapmak isteyen vatandaşları ve basın mensuplarını geri çevirdi. Önlemlerin alındığı sırada, Kobani tarafında şiddetli bir patlama gerçekleşti. Mürşitpınar’a gitmek isteyen araçlar da güvenlik güçleri tarafından geri çevrildi. Vatandaşlardan alınan bilgilere göre, sabah saat 08.00’den itibaren önlemlerin alındığı ve yolun ulaşıma kapatıldığı bildirildi.


KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Papa, Patrikhane’de ayine katıldı

SONRAKİ HABER

2 çocuk göçük altında kaldı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.