ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 17:35

Çat, Yaz Spor Okulu'nu ziyaret etti

Çat, Yaz Spor Okulunu ziyaret etti


Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat, Belediye Yaz Spor Okulları bünyesinde devam futbol okulunu ziyaret etti. Öğrencilerle yakından ilgilenen Belediye Başkanı, Futbol Okulu antrenörleri Hakkı Değerli ve Fikret Ünlü ‘den verilen eğitim hakkında bilgi aldı.

Ömür Halı Saha'daki futbol yaz okullarında eğitim alan geleceğin futbolcularıyla bir araya gelen Seydişehir Belediye Başkanı Abdulkadir Çat çocuklarla bir süre sohbet etti, bir istekleri olup olmadığını sordu. Öğrencilerin tatillerini verimli geçirmeleri için açtıkları yaz okullarını çok önemsediklerini belirten Belediye Başkanı Abdulkadir Çat, "Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı en iyi şekilde yarınlara hazırlayarak geleceğe yatırım yapıyoruz. Belediye bünyesinde bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz Yaz okulları ile çocuklarımızın eğlenerek öğrenmeleri, sporla paylaşım ve dayanışmayı geliştirmelerini ve keyifli bir tatil geçirmelerine imkân sağlıyoruz. Futbol, voleybol, basketbol, karate branşları ile bu yıl ilk defa açtığımız yüzme ve eğitsel drama kurslarımızla birlikte760 öğrencimizin yaz tatillerini dolu dolu geçirmelerini sağlıyoruz. Kendi alanında uzman antrenörler ve eğitimcilerimizin verdiği kurslara velilerimizin ve öğrencilerimizin gösterdiği yoğun ilgi bizleri memnun ediyor. Öğrencilerimize başarılar diliyorum." dedi.

Futbol okulu antrenörleri Hakkı Değerli ve Fikret Ünlü ise yaz spor okullarında eğitim gören başarılı ve yetenekli öğrencilerin Belediye Spor Kulübü bünyesinde alt yapıda değerlendirileceğini belirtti.

Belediye Başkanı bir süre çocukların maçlarını izledi ve çocuklarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Belediye Başkanı'nın kendilerine gösterdiği yakın ilgi memnun kalan çocuklar başkana teşekkür etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER