ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mayıs 2013 Salı 16:36

Case IH bayii yeni yerinde

Case IH bayii yeni yerinde


 Case IH Erzurum Bayisi YMA Sönmezler Tarım, bölge çiftçisine daha iyi hizmet sunabilmek ve çiftçilere satış ve satış sonrası hizmetleri sunabilmek için yeni yerini hizmete açtı. Açılışta, Veli Velioğlu'nun okuduğu duanın ardından kesilen kurdelenin ardından Erzurum Bar Ekibi bir gösteri yaptı.

Case Traktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, açılış töreni sırasında yaptığı konuşmada, “İşinin kalitesine önem veren ve işinin ehli olmuş Erzurumlu çiftçilerimize, Case IH’in yüksek performanslı ürünlerini sunuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bütün hizmetleri tek çatı altında toplayan Sönmezler Plaza sayesinde, yalnızca en yeni Case IH modellerini çiftçilerimizle buluşturmakla kalmayıp, aynı zamanda gelişmiş satış ve satış sonrası servislerimizle de Erzurumluların hizmetinde olacağız.” diye konuştu.

Açılış törenine; Erzurum AK Parti İl Başkanı Murat Kılıç, Erzurum İl Emniyet Müdürü H. Turgut Yıldız, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Lütfü Yücelik, Aziziye Belediye Başkanı Fatih Cengiz ve davetliler katıldı.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER