ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2013 Cuma 11:15

Çarşı'yı kızdıracak Başbakan Erdoğan pankartı

Çarşıyı kızdıracak Başbakan Erdoğan pankartı

Çarşı grubuna tepki niteliğindeki bu pankartta Başbakan Erdoğan'a büyük destek var...


Gezi Parkı olaylarında en ön saflarda yer alarak polisle çarpışan, iş makinelerine zarar veren ve vatandaşları galeyana getirerek olayları provoke eden Çarşı grubuna tepki niteliğinde bir pankart Beşiktaş İnönü Stadı'na asıldı. Pankartta Başbakan Erdoğan'a büyük destek vardı.

Taksim Gezi Parkı eylemlerinde en çok konuşulan konulardan biri de Beşiktaş Spor Kulübü'nün taraftar grubu olan Çarşı'nın eylemlerde yaptıkları oldu. Zaman zaman yaptıkları esprili göndermelerde bazı kesimlerin sempatisini kazanırken, siyah-beyazlı renklere gönül verenler Çarşı grubunun olaylarda ön saflarda yer almasından rahatsız oldu.

ERDOĞAN'A SEVGİSİNİ BÖYLE ANLATTI

İşte onlardan biri olan Beşiktaş kongre üyesi olan İsmail Cevahir, Beşiktaş İnönü Stadı'na astığı pankartla hem bir yerlere mesaj yollarken hem de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a olan büyük sevgisini dile getirdi.
haber7.com'un haberine göre: Stadın Dolmabahçe Sarayı'na bakan tarafına asılan pankartta, "Bu aziz milletin hizmetkarı, bu vatanın evladı, sen sakın üzülme, Allah şahit Beşiktaşlı seninle" ifadeleri yer aldı. 

Beşiktaş Kongre üyesi İsmail Cevahir, İnönü Stadı'nda 20 Şubat 2011'de oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe maçının devre arasında Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal'a yumruklu saldırıda bulunmuştu.

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ AÇIKLAMA YAPACAK MI?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın daha önce Gezi Parkı eylemleri hakkında yaptığı açıklaması dikkat çekmişti: "Biz bir spor kulübüyüz. Futbol, basketbol, hakem, voleybol, hentbol bunlar bizim işimiz. Bizi Beşiktaş taraftarı Beşiktaş kongre üyeleri siyaset yapmak için değil Beşiktaş'a hizmet etmek için Beşiktaş'ı şampiyon yapmak için seçtiler. Onun için spor harici konularda yorum yapmam"  

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER