ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Mayıs 2013 Cumartesi 21:29

Çarşamba Ticaret Borsası'nda Kazım Yılmaz güven tazeledi


Samsun Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Genel Kurulu'nda tek liste ile gidilen seçimleri mevcut başkan Kazım Yılmaz kazandı.

Seçimlerinde oy kullanan üyelerin tamamının oyunu alan Kazım Yılmaz’ın listesi tekrar seçildi. Seçim sonrası kısa bir konuşma yapan Kazım Yılmaz, "Mevcut aday arkadaşlarımızla beraber kaldığımız yerden devam ediyoruz. Seçime olan büyük ilgi, borsayı iyi bir noktaya getirdiğimizin bir göstergesidir. Meclis üyesi arkadaşlarımızla görev yaptığımız süre zarfında borsayı iyi yerlere getirdik ve getirmeye de devam edeceğiz. Herkese teşekkür ederiz." dedi.

Ticaret Borsası salonunda gerçekleştirilen seçimler sonunda Kazım Yılmaz, başkanlığındaki Ticaret Borsası Meclisi üyeliklerine ise "Nurettin Öztekin, Yüksel Arabacı, Yusuf Remzi Erdönmez, Şevket Zeren, Yaşar Asma, Fikret Çalışkan, Ercan Onay, Sezai Atsan, Burhan Okur, Mehmet Arslan, Ali Toraman, Ahmet Küçüker, Erol Akça." seçildi.

Seçimleri Samsun TSO Meclis Başkanlığı'na yeni seçilen Muharrem Durmuşoğlu ve Samsun Vergi Dairesi Başkanı Şuayip Sevgi de takip etti.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER