ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2013 Cuma 07:12

Çapkın, polislerle Taksim'de gece toplantısı yaptı


İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Taksim’de bekleyen polis müdürleri ile toplantı yaptı. Atatürk Kültür Merkezi önünde yaklaşık 2 saat boyunca müdürlerle konuşan Çapkın, “Biz görevimizin başındayız. Arkadaşlarımızla birlikte olduk. Türkiye normale dönecek. Döndü de aşağı yukarı. İstanbul normale döndü. Halkımızın sağduyusu galip geldi” dedi.

İstanbul Emniyet Müdürü Çapkın, Taksim Gezi Parkı olayları nedeniyle Atatürk Kültür Merkezi önünde bekleyen polis müdürleri ile görüştü. Çapkın, toplantının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Son günlerde yaşanan olayları değerlendiren Çapkın, “Biz görevimizin başındayız. Arkadaşlarımızla birlikte olduk. Türkiye normale dönecek. Döndü de aşağı yukarı. İstanbul normale döndü. Halkımızın sağduyusu galip geldi” diye konuştu.

Tayinlerle ilgili basında çıkan haberlerin sorulması üzerine Çapkın, “Tayinlerle ilgili bir sıkıntımız yok. Tayini çıkmış ve de bir takım hazırlıklarını yapmış arkadaşlarımızın ilişiğini tabi ki kesiyoruz. Personel sıkıntımız da yok” şeklinde konuştu.

Bu arada, Taksim Meydanı’na gelen Atıl Yalçın isimli bir vatandaş, bekleyen polis ekiplerine ve gazetecilere baklava ikram etti. Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın görüşmenin ardından Taksim’den ayrıldı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER